Od wielu lat Farmina jest Mecenasem FESTIWALU MUZYCZNEGO BARBAKAN. Celem wydarzenia jest umożliwienie zaprezentowania się młodych, utalentowanych muzyków obok uznanych artystów.

Każdego roku wspomagamy krakowskich franciszkanów w BUDOWIE ŻYWEJ SZOPKI przy Franciszkańskiej 4. To nieprzerwana tradycja, którą zakonnicy kontynuują od 1992 r.

Wspieramy działania siostry JÓZEFINY GRABOWSKIEJ, misjonarki ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika, która od wielu lat prowadzi w Kamerunie (w Garoua Boulai) przychodnię dla tutejszych mieszkańców. Na terenie poradni działa apteka i laboratorium, a w 2007 roku siostra otworzyła również szpital położniczy.

W 2016 roku wsparliśmy Ogólnopolski Konkurs Poezji dla osób niepełnosprawnych ,,SŁOWA, DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE” organizowany przez Fundację Anny Dymnej ,,Mimo Wszystko”. W programie wystąpili finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, a całość wydarzenia zwieńczyło wydanie tomików z twórczością nagrodzonych laureatów konkursu.

Wspieramy lokalne wydarzenia, a jednym z nich jest krakowski festiwal „LATO NAD BAGRAMI” licznie odwiedzany przez mieszkańców, organizowany przez Radę Dzielnicy Podgórze i Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.

MAŁOPOLSKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY MŁODZIEŻY, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, to kolejne wydarzenie wspierane przez Farminę. Jest to konkurs przeznaczony dla wszystkich uczniów szkół krakowskich, ukierunkowany w wielu dziedzinach artystycznych, m.in. tańcu, muzyce, fotografii, poezji i teatrze.

Wspomagamy NZOZ SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO im. R. Czerwiakowskiego, który przygotowywał specjalny program szkoleniowo-artystyczny. Dochód z tego przedsięwzięcia zasilił gromadzone fundusze na zakup nowoczesnej aparatury medycznej dla Szpitala.

Wspieramy w działaniu serwis informacyjny dla chorych na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów BIEDRONKOWO, stowarzyszenie chorych na łuszczycę PSORIASIS oraz fundację TAK, MAM ŁUSZCZYCĘ.