Jako stale rozwijająca się firma kładziemy duży nacisk na bazę naukowo-badawczą. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania we wszystkich obszarach działalności. Na przestrzeni ostatnich lat zainwestowaliśmy w postęp technologiczny. Własne laboratorium wyposażone w szereg najnowszych urządzeń pozwala na opracowanie zaawansowanych technologii produktów, a nowy zakład jest przygotowany do otwarcia nowych linii produkcyjnych.

Opracowanie nowych produktów, wdrażanie oraz skuteczna ich komercjalizacja na rynku farmaceutycznym w Polsce i za granicą zapewnia ciągły rozwój firmy i inspiruje dalsze kroki decydujące o przyszłości firmy. Działamy na arenie międzynarodowej. Rozwijamy współpracę z partnerami zewnętrznymi z różnych części świata, nasze produkty znajdują się na półkach aptecznych w Niemczech, USA i na Ukrainie.

Działamy m.in. w dziedzinie dermatologii, gastroenterologii i antyseptyki. Naszą odpowiedzią na oczekiwania pacjentów jest rozwijająca się seria produktów Mediderm, Crohnax, czy Apteczka Babuni. Wprowadzamy na rynek produkty łączące moc tradycji i natury z najnowszymi osiągnięciami farmacji.