CERTYFIKAT GMP

Farmina sp. z o.o. jako firma farmaceutyczna posiada Certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice), który potwierdza spełnianie zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania. Jest to system oparty na procedurach produkcyjnych i kontrolnych, który zapewnia, że wytworzone produkty spełniają wymagania jakościowe.

Firma szczyci się też ogólno biznesowymi osiągnięciami takimi jak Srebrny i Złoty Laur Małopolski – przyznany pod patronatem Wojewody oraz Gazela Biznesu – wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”

Wiele razy Farmina była laureatem zaszczytnego programu Przedsiębiorstwo Fair Play, potwierdzonym certyfikatami „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, które budują pozytywne relacje z klientami, pracownikami i społecznością, stosując standardy etyczne i rzetelność w działaniach gospodarczych oraz społecznych. To ważny sygnał dla firm i instytucji zainteresowanych współpracą, potwierdzający wiarygodność i solidność w działaniach Farminy.

SUPERPRODUKT Świata Kobiety

Konkurs SUPERPRODUKT jest uhonorowaniem jakości produktów oraz okazją do przedstawienia i zarekomendowania ich czytelniczkom miesięcznika Świat Kobiety. W głosowaniu czytelniczek w kategorii produktów aptecznych dostępnych bez recepty w 2013 roku został wyróżniony preparat UTI-fem łagodzący objawy niepowikłanego zapalenia pęcherza moczowego u kobiet.

Nagroda Zaufania Złoty OTIS

Celem plebiscytu było wyłonienie produktów, które niekoniecznie muszą być znane ze spotów reklamowych i szklanego ekranu, ale zostały wypróbowane przez pacjentów i ze względu na skuteczność zdobyły ich zaufanie. “Złoty OTIS” jest pierwszą w Polsce konsumencką Nagrodą Zaufania na rynku farmaceutycznym. O jej przyznaniu decydują zwykli ludzie – klienci aptek. Konsumenci głosowali przy użyciu kart plebiscytowych i SMS – ów. Wyróżnienie ma charakter opiniotwórczy. Vagical otrzymując nagrodę zaufania ZŁOTY OTIS w 2004 roku udowodnił, że jest najlepszym dostępnym na rynku lekiem stosowanym w leczeniu infekcji.

LAUR APTEKARSKI

Wieloletnia współpraca z Okręgową Izbą Aptekarską w Krakowie została doceniona i nagrodzona wręczeniem statuetki Laur Aptekarski.

PRODUKT ROKU CZASOPISMA „ŚWIAT FARMACJI”

Produkty Farminy: Antotalgin Natural, Hemocal i Vagical, zostały nagrodzone przez Wydawnictwo Apteka (wydawcę magazynu dla farmaceutów „Świat Farmacji”) tytułem „Produkt Roku”.

ZŁOTY I SREBRNY LAUR MAŁOPOLSKI

To nagrody przyznawane Farminie w latach 2007 i 2003 za rozwój i nowoczesne rozwiązania. Konkurs ten organizowany jest przez Małopolskie Biuro Promocji w Krakowie oraz objęty honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego.

Gazele Biznesu

Farmina otrzymała tytuł Gazeli Biznesu w latach 2005, 2006, 2013, 2015 i 2016. To nagroda przyznawana firmom za dynamiczny rozwój w celu promowania małej i średniej przedsiębiorczości.

ZŁOTY OTIS

Produkt leczniczy globulki Vagical, otrzymał w 2004 roku nagrodę zaufania Złoty OTIS, przyznawaną w wyniku głosowania przez konsumentów.