Suchość w jamie ustnej, fachowo nazywana kserostomią, nie jest chorobą samą w sobie, a jedynie objawem, którego istotą jest suchość w jamie ustnej. Powoduje szereg dokuczliwych i nieprzyjemnych objawów, znacznie obniżając jakość i komfort życia. Do jej rozwoju przyczynia się wiele chorób ogólnoustrojowych, przyjmowane leki i co powszechne- przebyta chemioterapia i radioterapia. Nasilenie i stopień uciążliwości dolegliwości są różne, jednakże kserostomia wywołuje przewlekłe stany zapalne jamy ustnej, próchnicę oraz trudności w mówieniu. Dlatego reagując na potrzeby pacjentów zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy produkt- Gargararin MUKOTERAPIA.

Gargarin MUKOTERAPIA jest płynem do płukania jamy ustnej, który wspomaga leczenie stanów zapalnych błony śluzowej, wynikających m. in. z chemioterapii i radioterapii.

Gargarin MUKOTERAPIA polecamy w przypadku niedostatecznego wydzielania śliny oraz jako uzupełnienie higieny jamy ustnej. Preparat sprawdzi się nie tylko u pacjenta onkologicznego, ale także u każdej innej osoby z problemem suchości błon oraz stanami zapalnymi.

Gargarin MUKOTERAPIA, to wyrób medyczny o wyjątkowym składzie: zawiera dwuzasadowy fosforan sodu, jednozasadowy fosforan sodu oraz substancje pomocnicze, takie jak chlorek sodu, chlorek benzalkoniowy i woda oczyszczona. Jony wapnia i fosforu, stanowią składniki śliny, działają nawilżająco i biorą udział w regeneracji komórek śluzówki. Chlorek benzalkoniowy w odpowiednim stężeniu działa antywirusowo, antybakteryjnie i odkażająco.

Dzięki korzystnej cenie, dużej pojemność i specjalnie dobranemu składowi Gargarin MUKOTERAPIA jest najkorzystniejszym preparatem, spośród innych dostępnych na rynku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.