Paracetamol Farmina 500 mg

SUBSTANCJA CZYNNA: Paracetamolum

OPAKOWANIE: 10 czopków

KATEGORIA: OTC

POSTAĆ: czopki

WSKAZANIA: bóle różnego pochodzenia oraz leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia, obniżanie gorączki

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Farmina sp. z o.o., ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kategoria


Share
Skład:

1 czopek zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum)
Substancja pomocnicza: tłuszcz stały

Dawkowanie: Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 50 kg: 1 do 2 czopków co 4 do 6 godzin. Nie przekraczać maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 4 g na dobę
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby
Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności

Okres ważności: 36 miesięcy
BLOZ: 4594702
Kod EAN: 5909990265725
Kod ATC: N02BE01
VAT: 8 %

    ZGŁOŚ DZIAŁANIE NIEPOŻĄDANE
    Dodatkowe informacje
    Litera

    Postać

    Wskazania

    Skip to content