VI Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu


28 maja w Ośrodku Kolna w Krakowie odbyły się VI Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu organizowane przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie.

Ototalgin z tytułem Produktu Roku!


Ototalgin został laureatem nagrody "Produkt roku 2022" przyznanej przez farmaceutów w plebiscycie miesięcznika Świat Farmacji w kategorii: Preparaty na podrażnienie i infekcje uszu!

Noworoczny Koncert Aptekarzy 2022


9 stycznia w Teatrze im. J. Słowackiego odbył się Noworoczny Koncert Aptekarzy organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie. W tym roku Farmina ponownie uczestniczyła w tym wspaniałym wydarzeniu otrzymując zaszczytny tytuł Złotego Sponsora…

Świąteczne życzenia od Farminy


Pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku życzy Farmina

Farmina dołączyła do Szlachetnej Paczki


Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy czas w roku – czas Bożego Narodzenia. Dla wielu z nas jest to moment, kiedy częściej myślimy o innych. W tym roku nasza firma dołączyła do grona darczyńców Szlachetnej Paczki.

VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla Farmaceutów – FotoFarm


Miło nam ogłosić, że Farmina podobnie jak w ubiegłych latach jest partnerem Konkursu Fotograficznego dla Farmaceutów – FotoFarm, który jest organizowany przez Śląską Izbę Aptekarską w Katowicach.

Mediderm z tytułem TOP 10 Emolienty 2021


Z przyjemnością informujemy, że w rankingu organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych, nasz krem Mediderm 500 g został nagrodzony „srebrną oznaką” i tytułem TOP 10 Emolienty 2021.

Nowość! Propolisan krem propolisowy 10% do stóp


Stopy to obszar często pomijany w codziennej pielęgnacji. Całkowicie niesłusznie, gdyż skóra na piętach łatwo rogowacieje i staje się szorstka. Regularne stosowanie kremu do pielęgnacji skóry stóp pozwala cieszyć się zadbanymi stopami nie tylko w sezonie…

Odwiedziny Siostry Józefiny Grabowskiej


18 maja siedzibę Farminy odwiedziła siostra Józefina Grabowska, misjonarka ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika, która od wielu lat prowadzi przychodnię i szpital położniczy w Kamerunie (Garoua Boulai).

Światowy Dzień Zdrowia


7.04 przypada Światowy Dzień Zdrowia. Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na problemy zdrowotne społeczeństw na całym świecie.

Nowość ! Mediderm ROLL-ON


Mediderm® ROLL-ON specjalistyczny dezodorant dla osób z łuszczycą, egzemą i atopowym zapaleniem skóry.

Nowość w serii Proctomina!


Choroba hemoroidalna to powszechny problem, który występuje znacznie częściej niż może nam się wydawać. Ta wstydliwa dolegliwość pojawia się u ok. 30% populacji. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn, osób młodych oraz starszych. Odpowiedzią na potrzeby…