Produkty

Maść ochronna z witaminą A - Retimax 1500 Rewelacyjnie Regeneruje Skórę

Sucha skóra? Popękane usta?
Podrażniony nos? Szorstkie dłonie?
Pękające pięty? Podrażnienia po depilacji?
Oparzenia słoneczne?

RETIMAX 1500
Najmocniejsza maść ochronna z witaminą A, bezpieczna dla alergików. Po zastosowaniu witaminy A tworzy się w skórze, prawidłowy Kolagen typu VII, budujący włókna kotwiczące, które usprawniają łączność między naskórkiem a skórą właściwą. Witamina A stymuluje również wzrost ilości nowych naczyń krwionośnych w skórze.

RETIMAX 1500 odżywia skórę dzięki bardzo wysokiej zawartości witaminy A (1500 j.m./g), będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.

RETIMAX 1500 nawilża przenikając głęboko w skórę, pomaga przywrócić jej naturalny stan nawilżenia, elastyczności i jędrności.

RETIMAX 1500 chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.

RETIMAX 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.

Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Składniki: Petrolatum, Aqua, Lanolin, Mineral Oil, Paraffin, Beeswax, Magnesium Stearate, Retinyl Palmitate.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Sposób użycia: nanieść cienką warstwę maści na miejsce chorobowo zmienione i delikatnie wcierać. Stosować 2-3 razy dziennie.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Rejestr KSIoK nr RK/243163/2009