gmp
Certyfikat GMP

Farmina sp. z o.o. posiada Certyfikat GMP, potwierdzający spełnianie przez firmę zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania.

Firma szczyci się też ogólno biznesowymi osiągnięciami takimi jak Srebrny i Złoty Laur Małopolski - przyznany pod patronatem Wojewody oraz Gazela Biznesu – wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.


Fair play

fair play S
Program Przedsiębiorstwo FAIR PLAY

Celem programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Certyfikat Przedsiębiorstwo FAIR PLAY przyznawany jest firmom, które pomyślnie przejdą dwuetapowy proces weryfikacji oraz oceny rzetelności w działaniach wobec kontrahentów, klientów, pracowników oraz społeczności lokalnej. Oceny firm dokonują Komisje weryfikacyjne składające się z przedstawicieli administracji i samorządów, banków i instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, ZUS, organów podatkowych. Certyfikat przyznawany jest naszej firmie nieprzerwanie od 2007 roku, co stanowi ważny sygnał dla instytucji zainteresowanych współpracą, potwierdzający wiarygodność i solidność w działaniach Farminy.


LAUR APTEKARSKI

Wieloletnia współpraca z Okręgową Izbą Aptekarską w Krakowie podczas organizacji szkoleń dla jej członków oraz umożliwienie zwiedzania naszej firmy przez studentów farmacji została zauważona i doceniona, czego dowodem było wręczenie statuetki Laur Aptekarski dla spółki Farmina podczas Sprawozdawczego Zjazdu Delegatów Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie 2015 roku.
Laur Izby Aptek Krakow


Laur Izby Aptek Krakow

Laur Izby Aptek Krakow
ZŁOTY I SREBRNY LAUR MAŁOPOLSKI

"Złoty Laur Małopolski" oraz "Srebrny Laur Małopolski" to nagrody przyznawane w konkursie organizowanym przez Małopolskie Biuro Promocji przy Wojewódzkim Klubie Techniki i Rozwoju w Krakowie. Od roku 2001 konkurs został objęty honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego. Każdego roku statuetki przyznawane są najlepszym zakładom Małopolski, stawiającym na rozwój i nowoczesne rozwiązania, charakteryzujące się najwyższą jakością produkowanych wyrobów lub świadczonych usług a także prowadzącym działalność charytatywną. Działalność Farminy została wyróżniona "Srebrny Laur Małopolski" w roku 2003 oraz "Złoty Laur Małopolski" w roku 2007, nagrody są docenieniem naszej działalności na rynku Małopolski.


Gazele Biznesu

Ranking Gazele Biznesu, to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Firma znajdująca się w rankingu przygotowywanym przez Firmę COFACE na podstawie danych finansowych, to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Spółka Farmina znalazła się po raz pierwszy w rankingu w 2005, następnie w 2006 roku, a kolejna tytuł Gazeli Biznesu Farmina otrzymała w 2013, 2015 i 2016 roku.
fair play S


TALERZ ANTOTALGIN 2015 S

TALERZ HEMOCAL 2015 S

TALERZ VAGICAL 2015 S
PRODUKT ROKU czasopisma „świat farmacji”

Jedna z najważniejszych nagród branżowych przyznawana corocznie przez Wydawnictwo Apteka - wydawcę magazynu dla farmaceutów „świat farmacji”. Tytuł „Produkt roku” otrzymuje produkt leczniczy OTC, suplement diety, wyrób medyczny lub kosmetyk, najczęściej wskazywany przez farmaceutów w ankiecie, skierowanej do kilkuset losowo wybranych aptek. Na pytanie w ankiecie „Które będą Państwo najczęściej polecali swoim Pacjentom” należy odpowiedzieć sugerując się skutecznością, szybkością działania i bezpieczeństwem terapii. Farmina otrzymała nagrodę „Produkt Roku” dla następujących preparatów: Antotalgin Natural w latach 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015, Hemocal w roku 2015 a także Vagical w roku 2015 oraz zajęła wysokie miejsca rankingowe w wielu innych kategoriach.


SUPERPRODUKT Świata Kobiety

Konkurs SUPERPRODUKT jest uhonorowaniem jakości produktów oraz okazją do przedstawienia i zarekomendowania ich czytelniczkom miesięcznika Świat Kobiety. W głosowaniu czytelniczek w kategorii produktów aptecznych dostępnych bez recepty w 2013 roku został wyróżniony preparat UTI-fem łagodzący objawy niepowikłanego zapalenia pęcherza moczowego u kobiet.
Statuetka superprodukt S


zloty otis
Nagroda Zaufania Złoty OTIS

Celem plebiscytu było wyłonienie produktów, które niekoniecznie muszą być znane ze spotów reklamowych i szklanego ekranu, ale zostały wypróbowane przez pacjentów i ze względu na skuteczność zdobyły ich zaufanie. "Złoty OTIS" jest pierwszą w Polsce konsumencką Nagrodą Zaufania na rynku farmaceutycznym. O jej przyznaniu decydują zwykli ludzie – klienci aptek. Konsumenci głosowali przy użyciu kart plebiscytowych i SMS – ów. Wyróżnienie ma charakter opiniotwórczy. Vagical otrzymując nagrodę zaufania ZŁOTY OTIS w 2004 roku udowodnił, że jest najlepszym dostępnym na rynku lekiem stosowanym w leczeniu infekcji.

FARMINA SP. Z O.O. • UL. LIPSKA 44 • 30-721 KRAKÓW
T +48 12 290 90 00 • F +48 12 290 90 50 • E info@farmina.pl

© Farmina sp. z o.o. i pozostali autorzy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie treści bez zgody właściciela praw zabronione.